Counter-Strike
๑۩۞۩ Counter Strike Hayranlarının Buluşma Noktasın'a Hoşgeldiniz! ۩۞۩๑

Counter-Strike

Counter-Strike én iYi FoRumu

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

WeaponMod 1.2 (Şiddetle Tavsiye Ediyorum)

YazarMesaj
Brq
Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 96
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/09/09
Yaş Yaş : 22
Hanqi iL'Dén ? Hanqi iL'Dén ? : Malatya

MesajKonu: WeaponMod 1.2 (Şiddetle Tavsiye Ediyorum)   Perş. Eyl. 17, 2009 1:05 pm

Evet arkadaşlar karşınızda süper bir modla duruyorum.
Bu WeaponMod emin olun ki şu hayatta çok sevdiğim severek kullandığım modların başında geliyor.Bununla ne yapıyorsunuz biliyormusunuz ?
Bu WeaponMod Counter-Strike a özel silahlar yapma imkanı sağlıyor, evet yanlış duymadınız özel silahlar, hiç aklınıza geldi mi sadece skinlerini değiştirmek yerine mermi sayısından tutun da ne kadar hasar vereceğine kadar özelleştirilebilir bir silah yapmak ? Artık bu mümkün tabi bunun için biraz PAWN bilgisine ihtiyacınız vardır.Upload ettiğim paketin içerisinde gerekli tüm dosyalar var ve 4 adet te süper silah bulunmakta bunlar modun default silahları ama olsun ben gene de belirtiyim.Şunu da belirtiyim ki bu modun 1.2 versiyonudur, normalde 1.0 versiyonu var ancak modun svn sinden 1.2 versiyonunu indirip kompile ettim.İyi eğlenceler!

1- Flame Thrower (Half-Life tan aşina olduğumuz elektro şok görünümünde yakıcı bir silah.)
2- Jetpack (Sol tuş ile uçmanızı sağlar, sağ tuş ile de roket atabilirsiniz!)
3- GravityGun (Sol tuş ile insanları itebilir, sağ tuşla ise kontrol edebilirsiniz!)
4- Rocket Launcher (Normal bir bazukadan çok farklı sol tuşa bastığınız zaman roket sizin farenizin hareketini izliyor, sağ tuş ise en süperi roketi siz görebiliyorsunuz.Yani oyuncu görünümünden çıkıp roketi görüp yönetiyorsunuz!)

Elime geçen silahlar olduğu zaman hepsini burada paylaşacağım, ayrıca kendi yapımım silahları da paylaşacağım.

Plugini gerekli yerlerine koyun ve keyfinize bakın.Takıldığınız birşey olursa hemen yazın bende hemen cevaplayım.

İndir(Direk Link)
İndir(4shared)
İndir(ZShare)

Rar Pass: http://www.cstrike.highbb.com

Üye
Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 20
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/09/09
Hanqi iL'Dén ? Hanqi iL'Dén ? : KiLL^^Pro l Ha[NN]ibaL_-_Ki[N]q

MesajKonu: Geri: WeaponMod 1.2 (Şiddetle Tavsiye Ediyorum)   Paz Eyl. 20, 2009 7:58 pm

Linkler Olu Sad
Kullanıcı profilini gör
Brq
Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 96
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/09/09
Yaş Yaş : 22
Hanqi iL'Dén ? Hanqi iL'Dén ? : Malatya

MesajKonu: Geri: WeaponMod 1.2 (Şiddetle Tavsiye Ediyorum)   Salı Eyl. 22, 2009 3:51 pm

1. Ve 3. Ölmüş En Kısa Zamanda Yenilenicek...Bu Arada 2.Link Sağlam Ordan İndirebilirsiniz...

WeaponMod 1.2 (Şiddetle Tavsiye Ediyorum)
1 sayfadaki 1 sayfası